Home > Results > 2008/2009 Season

2008/2009 Season

SMH Half Marathon
Distance: R21.1km
Date: 17 May 2009

Name Age Cat. Time
Steve Ellis M30-34 1:24:43
Scott Connolly M18-24 1:30:56
Phil Cameron M35-39 1:31:11
Matt Birch M30-34 1:34:55
Dan Muir M25-29 1:37:59
Mark Timbs M30-34 1:39:17
Dean Ormston M40-44 1:41:25
Mick Elliott M25-29 1:44:16
Bruce Flaherty M55-59 1:44:32
Helen France TBA 1:48:05
Matt Danks M35-39 1:51:17
Kylie Butcher F35-39 1:52:39
Kate Guthrie F30-34 1:53:29
Samantha Playfair F25-29 1:56:28
Nicola Harrison F30-34 1:56:50
Garry Pendergast M40-44 1:57:55
Colin Marshall M34-39 2:26:00

Byron Bay Olympic Distance
Distance: S1.5km B40km R10km
Date: 9 May 2009

Name Age Cat. Time
Matt Malady M25-29 2:14:29
Dean Ormston M40-44 2:22:49
Brendan Robinson M30-34 2:24:39
Samantha Playfair F25-29 2:50:47
Roo Robinson F30-34 2:56:24

Sydney Strider
Distance: R10km
Date: 2 May 2009

Name Age Cat Time
Simon Taggart M35-39 0:47:36

Busselton Half Ironman
Distance: S1.9km B90.1km R21.1km
Date: 2 May 2009

Name Age Cat. Time
Donna Richards F35-39 5:11:06

NSW Club Champs
Distance: S1000m B30km R8km
Date: 2 May 2009

Name Age Cat. Time
Matt Malady M25-29 1:44:15
Dean Ormston M40-44 1:50:43
Michael Baruch M35-39 1:50:57
Mark Timbs M30-34 1:51:06
Shannon Purcell M30-34 1:53:02
Kate Guthrie F30-34 1:55:44
Phil Cameron M35-39 1:56:55
Jeff Sapier M40-44 1:59:31
Scott Connolly M18-24 1:59:53
Steve Ellis M30-34 2:00:29
Mandy Meredith F50-54 2:06:55
Althea Kannane F30-34 2:07:30
John Taylor M50-54 2:08:19
Ken Price M60-64 2:08:40
Bruce Flaherty M55-59 2:10:21
Shelley Maxwell-Smith F30-34 2:10:27
Kylie Butcher F35-39 2:11:19
Zoe Little F45-49 2:13:07
Nicola Harrison F30-34 2:13:10
Samantha Playfair F25-29 2:14:10
Sarah Goldsmith F30-34 2:14:27
Dan Taylor M25-29 2:14:33
Garry Pendergast M40-44 2:17:06
Libby Rogers F25-29 2:18:20
Denise Pereira F30-34 2:35:43

STG Aquathon – Bondi
Distance: S1.0km R4.0km S0.6km R3.0km
Date: 21 March 2009

Name Cat. Swim 1000m Run
4.0km
Swim 600m Run
3.0km
Overall
Susan King F 0:20:26 0:27:30 0:16:26 0:20:17 1:24:39
Sam Playfair F 0:22:16 0:27:03 0:16:39 0:19:41 1:25:39
Denise Periera F 0:27:08 0:33:10 0:11:52 0:24:18 1:36:28
*Gina Ricardo F 0:20:24 0:20:05 - - DNF
             
Matt Birch M 0:17:21 0:18:57 0:12:23 0:13:48 1:02:29
Matt Malady M 0:17:29 0:18:49 0:13:01 0:13:51 1:03:10
Richard Moorewood M 0:20:28 0:21:52 0:14:39 0:16:18 1:13:17
Hugh Guyton M 0:20:26 0:22:36 0:15:25 0:15:49 1:14:16
Bruce Flaherty M 0:27:06 0:24:10 0:19:43 0:17:06 1:28:05
             
Libby Rogers and Garry “Gadget” Pendergast Mixed 0:20:25 0:22:57 0:14:23 0:16:56 1:14:41

Race volunteers & support crew:
*Gina Ricardo – bluebottle decoy
Gezz Sarkozy – timekeeper
Emily Watson – registration

Sydney Challenge – Cronulla
Distance: S1.5km B40km R10km
Date: 8 March 2009

Name Age Cat. Time
Matt Malady M25-29 2:09:12
Michael Baruch M35-39 2:12:17

NSW All Schools
Distance: S750m B20km R5km
Date: 8 March 2009

Name Age Cat. Time
Gina Ricardo F14 1:06:31

Ironman New Zealand
Distance: S3.8km B180km R42.2km
Date: 8 March 2009

Name Age Cat. Time
Donna Richards F35-39 12:12:32

Kurnell Race 4
Distance: S750m B20km R5km
Date: 1 March 2009

Name Age Cat. Time
Nick Glozier M40-44 1:05:32
Zoe Little F45-49 1:20:09
Bruce Flaherty M55-59 1:21:32
Fran Boase F30-34 1:22:13
Shelley Maxwell-Smith F30-34 1:27:55

STG Aquathon – Bondi
Distance: S1.0km R6.5km
Date: 28 February 2009

Name Category Swim 1000m Run
6.5km
Overall
Kate Guthrie F 0:18:08 0:31:01 0:49:09
Jaselyn O’Sullivan F 0:20:47 0:31:52 0:52:39
Denise Periera F 0:25:42 0:44:31 1:10:13
         
Matt Malady M 0:17:13 0:27:49 0:45:02
Michael Baruch M 0:16:51 0:28:44 0:45:35
Dean Ormston M 0:17:55 0:30:02 0:47:57
Brendan Robinson M 0:19:45 0:29:20 0:49:05

STG Ocean Swim – Bondi
Distance: S1.0km
Date: 28 February 2009

Name Category Time
Zoe Little F 0:17:48
Sam Playfair F 0:22:58

Ironman Malaysia
Distance: S3.8km B180km R42.2km
Date: 28 February 2009

Name Age Cat. Time
Jimmy Phillips M30-34 10:14:34
Alice McClure F35-39 11:08:41

Huskisson Australian Long Course
Distance: S2000m B82km R20km
Date: 22 February 2009

Name Age Cat. Time
Matt Malady M25-29 4:17:22
Mark Timbs M30-34 4:22:41
Michael Baruch M35-39 4:31:50
Phil Cameron M35-39 4:42:01
Gezz Sarkozy M30-34 4:51:27
Mick Elliott M25-29 4:55:35
Brendan Robinson M30-34 4:57:44
Sarah Goldsmith F30-34 5:32:47
Ari Pickard F30-34 5:42:18
John Taylor M50-54 5:49:25

Huskisson Australian Sprint Champs
Distance: S750m B20km R5km
Date: 21 February 2009

Name Age Cat. Time
Matt Birch M30-34 1:11:02
Kate Guthrie F30-34 1:15:46
Emily Watson F30-34 1:21:08
Lydia Nicholson F25-29 1:21:11
Mandy Meredith F50-54 1:22:22
Althea Kannane F30-34 1:22:54
Roo Robinson F30-34 1:22:54
Bruce Flaherty M55-59 1:23:25
Susan King F40-44 1:23:29
Ken Price M60-64 1:23:38
Fran Boase F30-34 1:25:35
Rachel Madeley F30-34 1:25:47
Dan Taylor M25-29 1:26:41
Shelley Maxwell-Smith F30-34 1:26:58
Carmen Byrne F40-44 1:29:05
Garry Pendergast M40-44 1:29:15
Libby Rogers F25-29 1:31:27
Kirsten Cargill F35-39 1:32:17
Samantha Playfair F25-29 1:33:07
Sarah Heine F35-39 1:37:18
Anke Leighton F30-34 1:42:03
Denise Pereira F30-34 1:46:54

Kurnell Race 3
Distance: S750m B20km R5km
Date: 8 February 2009

Name Age Cat. Time
Matt Malady M25-29 1:05:17
Mark Timbs M30-34 1:07:35
Kate Guthrie F30-34 1:12:32
Scott Connolly M18-24 1:16:10
Steve Ellis M30-34 1:17:17
Hugh Gyton M45-49 1:19:21
Zoe Little F45-49 1:21:09
Fran Boase F30-34 1:21:41
Mandy Meredith F50-54 1:22:23
Sarah Vargas F35-39 1:24:01
Stuart Davison M25-29 1:24:44
Simon Ellis M30-34 1:26:49
Dan Taylor M25-29 1:26:50
Elizabeth Rogers F25-29 1:28:08
Garry Pendergast M40-44 1:29:29
Samantha Playfair F25-29 1:32:02
Natalie Deadman F30-34 1:34:55
Heather Writer F30-34 1:35:40
Denise Pereira F30-34 1:44:43
Victoria Miller F30-34 1:46:10
Kristine Asimus F25-29 1:46:49

North Bondi Classic
Distance: S2.0km
Date: 8 February 2009

Name Age Cat. Time
Lydia Nicholson F25-29 0:35:19
Donna Richards F35-39 0:36:48
Tamera Cockerill F25-29 0:37:05
Gerard Sarkozy M30-34 0:37:20
Ben Smith M25-29 0:37:34
Kate Guthrie F30-34 0:38:03
Mick Elliott M25-29 0:38:17
Susan King F40-44 0:38:56
Claire Cregan (Lickley) F25-29 0:41:43
Ron Berends M60-64 0:43:19
Sarah Goldsmith F30-34 0:43:21
Liz Jackson F30-34 0:44:48
Matt Danks M35-39 0:45:05
Anne Riches F55-59 0:56:19

North Bondi Classic
Distance: S1.0km
Date: 8 February 2009

Name Age Cat. Time
Sarah-Beth Cleaves F25-29 0:17:28
Susan King F40-44 0:19:19
Tamera Cockerill F25-29 0:19:44
Ron Berends M60-64 0:22:16
Lorraine Berends F50-54 0:23:56

Cole Classic
Distance: S2.0km
Date: 1 February 2009

Name Age Cat. Time
Lydia Nicholson F25-29 0:29:37
Tamera Cockerill F25-29 0:30:08
Zoe Little F40-44 0:30:25
Fran Boase F30-34 0:31:38
Susan King F40-44 0:32:35
Brendan Robinson M30-34 0:34:13
Liz Jackson F30-34 0:34:38
Tamara Morewood (Doolan) F35-39 0:35:18
Richard Eary M35-39 0:35:19
Richard Morewood M40-44 0:35:46
Roo Robinson F30-34 0:35:49
Matt Danks M35-39 0:37:04
Anne Riches F55-59 0:43:43

Cole Classic
Distance: S1.0km
Date: 1 February 2009

Name Age Cat. Time
Susan King F40-44 0:20:05
Althea Kannane F30-34 0:22:23

Centennial Park Bike Time Trial
Distance: B37.8km
Date: 7 February 2009

Name Time km/hr
Gezz Sarkozy 0:58:00 39.1
Sarah Goldsmith 1:09:12 32.8

Centennial Park Bike Time Trial
Distance: B25.5km
Date: 7 February 2009

Name Time km/hr
Shaun Wadham 0:39:20 38.9
Gezz Sarkozy 0:39:30 38.7
Matt Malady 0:41:01 37.3
Emily Watson 0:42:40 35.9
Matt Birch 0:43:40 35.0
Sarah Goldsmith 0:46:00 33.3
Gina Ricardo 0:46:32 32.9
Lydia Nicholson 0:48:30 31.5
Shelley Maxwell-Smith 0:49:20 31.0
Carmen Byrne 0:51:00 30.0
Helen France 0:52:30 29.1
Kirsten Cargill 0:52:34 29.1
Sarah Heine 0:58:00 26.4

Tri Shave Women’s Triathlon
Distance: S500m B20km R5km
Date: ???

Name Age Cat. Time
Anke Leighton F30-34 1:24:14

STG Bondi Ocean Swim
Distance: S2.0km
Date: 24 January 2009

Name Category Swim
Susan Elliot F 0:39:00

STG Aquathon Race 3
Distance: S1.0km R6.5km
Date: 24 January 2009

Name Category Swim 1000m Run
6.5km
Overall
Kate Guthrie F 0:18:48 0:30:27 0:49:15
Zoe Little F 0:18:30 0:35:42 0:54:12
Susan King F 0:19:40 0:34:33 0:54:13
Claire Lickley F 0:20:20 0:35:35 0:55:55
Sarah Goldsmith F 0:23:30 0:33:00 0:56:30
Roo Robinson F 0:22:44 0:34:46 0:57:30
Sam Playfair F 0:24:55 0:36:10 1:01:05
Tmara Doolan F 0:22:18 0:40:14 1:02:32
Libby Rogers F 0:21:25 0:41:35 1:03:00
Sarah Vargas F 0:25:03 0:40:27 1:05:30
Denise Periera F 0:28:10 0:44:33 1:12:43
Kris Asimus F 0:25:10 0:47:33 1:12:43
         
Matt Malady M 0:17:32 0:26:58 0:44:30
Mark Timbs M 0:17:30 0:29:00 0:46:30
Dean Ormston M 0:18:40 0:30:20 0:49:00
Brendan Robinson M 0:20:25 0:30:20 0:50:45
Richard Moorewood M 0:21:23 0:30:12 0:51:35
Gordon Campbell M 0:19:43 0:30:02 0:51:45
Mick Elliott M 0:20:09 0:31:51 0:52:00
Hugh Guyton M 0:22:30 0:31:20 0:53:50
Bruce Flaherty M 0:23:55 0:32:15 0:56:10
Dan Taylor M 0:21:00 0:39:35 1:00:35
Simon Ellis M 0:21:48 0:43:42 1:05:30
Garry Pendergast M 0:28:44 0:38:06 1:06:50

Race volunteers & support crew:
Emily Watson

Kurnell Race 2
Distance: S750m B20km R5km
Date: 18 January 2009

Name Age Cat. Time
Matt Malady M25-29 1:04:44
Mark Timbs M30-34 1:05:29
Kate Guthrie F30-34 1:13:59
Phil Cameron M35-39 1:14:42
Bruce Flaherty M55-59 1:20:00
John Taylor M50-54 1:20:59
Fran Boase F30-34 1:21:17

Run Time Trial
Distance: R5km
Date: 7 January 2009

Name Time min/km
Matt Malady 19:03 3:48.6
Steve Ellis 19:48 3:57.6
Matt Birch 20:32 4:06.4
Brett Boyd 21:05 4:13.0
Mark Timbs 21:59 4:23.8
Simon Taggart 23:10 4:38.0
Bruce Flaherty 23:20 4:44.0
Helen O’Neill 23:20 4:44.0
Kate Guthrie 23:50 4:46.0
Nicola Harrison 25:04 5:00.8
Sarah Vargas 28:20 5:40.0

Canberra Half Ironman
Distance: S1.9km B90km R21.1km
Date: 14 December 2008

Name Age Cat. Time
Mark Timbs M30-34 5:29:35

The Big Swim – Palm Beach to Whale Beach
Distance: S2.7km
Date: 11 December 2008

Name Age Cat. Time
Colin Marshall M35-39 0:41:53
Sarah-beth Cleaves F25-29 0:51:27
Zoe Little F40-44 0:52:43
Susan King F40-44 0:52:43
Emma Trask F25-29 0:55:32
Claire Lickley F25-29 0:57:51
Libby Rogers F25-29 1:00:45
Liz Jackson F30-34 1:01:05
Ron Berends M60-64 1:02:02
Matt Danks M35-39 1:05:17

Bondi Roughwater
Distance: S2.0km
Date:11 December 2008

Name Age Cat. Time
Lydia Nicholson F25-29 0:38:17
Ben Smith M25-29 0:38:28
Fran Boase F30-34 0:38:34
Susan King F40-44 0:39:30
Mick Elliott M25-29 0:41:04
Richard Morewood M35-39 0:42:14
Matt Danks M35-39 0:43:27
Susan Elliott F30-34 0:43:35
Zoe Little F40-44 0:43:36
Mark Timbs M30-34 0:43:42
Kirsten Cargill F35-39 0:44:23
Liz Jackson F30-34 0:45:10
Tamara Doolan F35-39 0:46:27
Ron Berends M60-64 0:46:53
Libby Rogers F25-29 0:47:34

Bondi Roughwater
Distance: S1.0km
Date:11 December 2008

Name Age Cat. Time
Mark Timbs M30-34 0:20:20
Zoe Little F40-44 0:20:43
Susan Elliott F30-34 0:20:57
Mick Elliott M25-29 0:21:38
Roo Killick F30-34 0:22:31
Ron Berends M60-64 0:23:08
Lorraine Berends F50-54 0:27:38

Bondi-Bronte
Distance: S2.0km
Date: 7 December 2008

Name Age Cat. Time
Colin Marshall M35-39 0:28:39
James Plowman M30-34 0:33:53
Matt Malady M25-29 0:34:00
Sarah-beth Cleaves F25-29 0:34:24
Kate Guthrie F30-34 0:34:56
Lydia Nicholson F25-29 0:35:46
Emma Trask F25-29 0:37:54
Tamara Doolan F35-39 0:38:48
Matt Danks M35-39 0:40:40
Claire Lickley F25-29 0:41:29
Susan King F40-44 0:48:25

Ironman Western Australia – Busselton
Distance: S3.8km B180km R42.2km
Date: 7 December 2008

Name Age Cat. Time STG points
Lee Liston M35-39 11:10:05 796
Matt Birch M30-34 11:18:22 794
Gerard Sarkozy M30-34 11:30:44 779
Donna Richards F35-39 11:35:15 858
Brendan Robinson M30-34 11:43:19 764
Ben Smith M25-29 12:20:40 725
Mick Elliott M25-29 12:27:15 719
Roo Killick F30-34 12:40:24 783
Sarah Goldsmith F30-34 13:54:29 711

Island Challenge Coogee
Distance: S2.4km
Date: 30 November 2008

Name Age Cat. Time STG points
Lee Liston M35-39 0:42:22 -
Donna Richards F35-39 0:43:09 -
Lydia Nicholson F25-29 0:44:59 702
Zoe Little F40-44 0:46:00 810
Gerard Sarkozy M30-34 0:46:15 681
Susan Elliott F30-34 0:46:17 811
Mick Elliott M25-29 0:47:30 601
Sarah Goldsmith F30-34 0:47:42 787
Kate Guthrie F30-34 0:47:44 786
Susan King F40-44 0:48:25 770
Ben Smith M25-29 0:48:34 558
Brendan Robinson M30-34 0:48:48 646
Matt Danks M35-39 0:49:22 645
Matt Birch M30-34 0:50:43 621
Roo Killick F30-34 0:50:47 739
Liz Jackson F30-34 0:51:53 723
Richard Morewood M35-39 0:52:04 612
Claire Lickley F25-29 0:52:17 604
Emma Trask F25-29 0:52:23 603
Wendy Mackay F30-34 0:52:58 709

Island Challenge Coogee
Distance: S1.0km
Date: 30 November 2008

Name Age Cat. Time STG points
Lee Liston M35-39 0:15:22 -
Zoe Little F40-44 0:17:16 988
Gerard Sarkozy M30-34 0:17:31 823
Susan Elliott F30-34 0:17:40 824
Ben Smith M25-29 0:17:49 757
Susan King F40-44 0:18:14 936
Mick Elliott M25-29 0:19:31 691
Sarah Goldsmith F30-34 0:20:09 722
Matt Birch M30-34 0:21:55 658

Kurnell Race 1
Distance: S750m B20km R5km
Date: 30 November 2008

Name Age Cat. Time STG points
Nick Glozier M40-44 1:04:54 908
Matt Malady M25-29 1:08:02 854
Steve Ellis M30-34 1:17:00 -
Gina Ricardo F14-19 1:25:19 836

Dawny’s Cockatoo Challenge
Distance: S2.4km
Date: 23 November 2008

Name Age Cat. Time STG points
Zoe Little F40-44 0:44:33 704

Dawny’s Cockatoo Challenge
Distance: S1.1km
Date: 23 November 2008

Name Age Cat. Time STG points
Matt Danks M35-39 0:19:47 725

Noosa Triathlon
Distance: S1.5km B40km R10km
Date: 2 November 2008

Name Age Cat. Time STG points
Jimmy Phillips M30-34 2:06:33 -
Shannon Purcell F 2:21:04 -
Brendan Robinson M30-34 2:24:34 -
Phil Cameron M 2:25:22 -
Alice McClure F35-39 2:29:59 -
Dan Muir M25-29 2:34:29 809
Roo Killick F30-34 2:41:01 -
Arianne Pickard F 2:53:13 -
Shelley Maxwell Smith F30-34 2:54:47 802
Jaselyn O’Sullivan F 2:58:22 -
Kirsten Cargill F35-39 3:13:33 -

Forster Long Course
Distance: S2km B83km R20km
Date: 19 October 2008

Name Age Cat. Time STG points
Mick Elliot M25-29 3:45:24 855

Forster Short Course
Distance: S750m B20km R5km
Date: 18 October 2008

Name Age Cat. Time STG points
Mick Elliot M25-29 1:15:23 791

Gold Coast Half Ironman
Distance: S1.9km B90.1km R21.1km
Date: 5 October 2008

Name Age Cat. Time STG points
Donna Richards F35-39 5:21:58 913
Michael Baruch M25-29 4:50:40 867

Cook & Phillip Pool Swim Time Trials
Distance: S1000m
Date: 29 September 2008

Name Time Ave/100m
James 15:33 01:33.8
Lydia Nicholson 16:18 01:37.8
Matt Birch 16:25 01:38.5
Susan 16:34 01:39.4
Gerard Sarkosy 16:42 01:40.2
Lee Liston 16:57 01:41.7
Mark Timbs 16:57 01:41.7
Katie 17:00 01:42.0
Ben Smith 17:14 01:43.4
Zoe Little 17:22 01:44.2
Eoin Reville 17:25 01:44.5
Wendy 18:10 01:49.0
Kirsten 18:10 01:49.0
Claire 18:14 01:49.4
Ari 18:24 01:50.4
Helen 18:25 01:50.5
Tamara 18:27 01:50.7
Josh 18:37 01:50.7
Rachel Madaley 18:40 01:52.0
Mick 18:41 01:52.1
Althea 18:50 01:53.0
John 18:54 01:53.4
Mike 19:12 01:55.2
Lisa 19:24 01:56.4
Jaselyn 19:30 01:57.0
Ron 19:30 01:57.0
Lorraine 19:31 01:57.1
E’liz? 19:42 01:58.2
Liz 20:19 02:01.9
Roo Killick 20:28 02:02.8
Sarah Goldsmith 20:35 02:03.5
Shelley Maxwell-Smith 21:14 02:07.4
Ciara 23:10 02:19.0
Anne 23:20 02:20.0

Gold Coast Half Ironman
Distance: S1.9km B90km R21.1km
Date: 30 September 2007

Name Age Cat. Time STG points
Michael Baruch M 4:50:40 TBA
Donna Richards F30-34 5:21:58 TBA

Run Time Trial
Distance: R5km
Date: 10 September 2008

Name Time min/km
Matt Malady 18:42 3:44.4
Matt Birch 19:51 3:58.2
Gezz Sarkozy 19:53 3:58.6
Mick Elliott *20:00 4:00.0
Ben Smith 20:28 4:05.6
Jeff S 21:04 4:12.8
Kate Bradley *22:14 4:26.8
Shelley Maxwell Smith *22:28 4:29.6
Simon Taggart 22:57 4:35.4
Fran 23:49 4:45.8
Sarah Vargas 26:46 5:21.2

*PB

Centennial Park Bike Time Trial
Distance: B25.5km
Date: 2 September 2008

Name Time km/hr
Lee Liston 0:41:42 36.7
Mick Elliott 0:41:55 36.5
Matt Birch 0:44:32 34.4
Sarah Goldsmith 0:47:56 31.9
Kath Chambers 0:48:18 31.7
Tanya Boric 0:49:50 30.7
Shelly Maxwell-Smith 0:50:13 30.5

Run Time Trial
Distance: R5km
Date: 25 July 2008

Name Time min/km
Matt Birch 17:58 3:35.6
Matt Malady 18:26 3:41.2
Gezz Sarkozy 19:15 3:51.0
Lee Liston 20:10 4:02.0
Dean Ormston 20:45 4:09.0
Mick Elliott 20:51 4:10.2
Mark Timbs 20:56 4:11.2
Bruce Flaherty 21:08 4:13.6
Ben Smith 21:10 4:14.0
Tim Hoopmann 21:30 4:18.0
Shelley Maxwell Smith 22:45 4:33.0
Kate Bradley 22:47 4:33.4
Simon Taggart 22:55 4:35.0
Kylie Butcher 24:20 4:52.0
Althea Kannane 24:41 4:56.2

Run Time Trial
Distance: R5km
Date: 9 April 2008

Name Time min/km
Dean Ormston 19:55 3:59.0
Michael Baruch 21:03 4:12.6
Richard Berger 21:16 4:15.2
Daniel Muir 21:23 4:16.6
Mick Elliott 21:38 4:19.6
Bruce Flaherty 21:38 4:19.6
Simon Taggart 26:15 5:15.0
Anke Leighton 28:50 5:46.0